Campagnolo Páky Ekar GT Ergopower

213,95 294,50 

Páky Ekar GT boli upravene z populárnych a ergonomických pák Campagnolo Ergopowers.
Sú vybavené reguláciou dosahu tak, aby vyhovovali rôznym veľkostiam rúk.
Povrchová úprava hliníkovej páky Ekar Ergopowers je opracovaná laserom s dodatočnou textúrou, ktorá zvyšuje priľnavosť bez ohľadu na podmienky. Laserový vzor je tiež odolný voči opotrebeniu od potu, nečistôt a čistiacich prostriedkov.
Mechanizmus Ultra-Shift™ ovláda 13-rýchlostný prehadzovač, ktorý umožňuje preradiť nahor až o 3 pastorky jediným pohybom.
Jednoprevodníkové hliníkové kľuky Ekar GT disponujú ozubením 36z, 38z, 40z, 42z, alebo 44z.
Kľuky Ekar GT majú tri možnosti dĺžky: 170, 172,5 a 175 mm.

Campagnolo Páky Ekar GT Ergopower

Páky Ekar GT boli upravene z populárnych a ergonomických pák Campagnolo Ergopowers. Podraďovacia páčka je prepracovaná, s výraznejším tvarom C, pre ľahšie dosiahnutie palcom pravej ruky.
Páky Ekar GT Ergopower sú vybavené reguláciou dosahu tak, aby vyhovovali rôznym veľkostiam rúk.
Povrchová úprava hliníkovej páky Ekar Ergopowers je opracovaná laserom s dodatočnou textúrou, ktorá zvyšuje priľnavosť bez ohľadu na podmienky. Laserový vzor je tiež odolný voči opotrebeniu od potu, nečistôt a čistiacich prostriedkov.
Mechanizmus Ultra-Shift™ ovláda 13-rýchlostný prehadzovač, ktorý umožňuje preradiť nahor až o 3 pastorky jediným pohybom.
Jednoprevodníkové hliníkové kľuky Ekar GT disponujú ozubením 36z, 38z, 40z, 42z, alebo 44z.
Ľahké a trvanlivé prevodníky z hliníka 7075 sú ľahko zameniteľné: jednoducho ich odskrutkujte zo štyroch ramien bez potreby demontáže kľuky.
Nová technológia ProTech™ spája dve oceľové polosi pomocou jedinej skrutky.
Nadrozmerné ložiská z nehrdzavejúcej ocele je upevnené na hriadeli a je ľahko prístupné pre kontrolu a údržbu bez potreby demontáže misiek.
Kľuky Ekar GT majú tri možnosti dĺžky: 170, 172,5 a 175 mm.
Nová reťaz C13 je dôležitým prvkom mechanickej sady Ekar GT, spolu s poskytovaním efektívneho prevodu, pri jazde na štrku musí reťaz dokonale fungovať, aby pomáhala hladkému rýchlemu radeniu a vždy zaručovala maximálnu bezpečnosť. Musí byť tiež pevná a trvanlivá aby spoľahlivo pôsobila na všetkých frontoch.
Reťaz C13 efektívne spolupracuje so špeciálnym profilom ozubenia 1×13-rýchlostného systému Ekar GT.
Napriek úzkemu profilu je reťaz C13 veľmi pevná, odolná a trvanlivá.
Vnútorné články z ocele C60 a povrchovou úpravou nikel-teflón odolávajú opotrebovaniu, ktorému sú vystavené na prašných cestách.
Reťaz je vyrobená v závode Campagnolo vo Vicenze a prechádza špeciálnym procesom mazania pomocou ultrazvukového kúpeľa, ktorý zaručuje, že špeciálne zloženie maziva ošetrí všetky články rovnomerne a dôkladne.
Výsledkom je efektívna práca a vysoká odolnosť, ktorá zaručuje odolnosť aj v náročných terénnych podmienkach a vyžaduje menej starostlivosti a údržby.
Reťaz Ekar GT C13 prichádza s dvomi možnosťami spojenia: klasickým Campagnolo nitom, alebo novým C-Link™, pre ešte jednoduchšiu demontáž a čistenie.
13-rýchlostná kazeta Ekar GT je k dispozícii v štyroch rôznych variantoch, od 9/36 do 10/48, ktoré dopĺňajú rad a reagujú na rôzne špecializácie gravel scény.
Každá kombinácia poskytuje veľmi hladký priebeh prevodového pomeru.
Malé skoky pre prvých 6 pastorkov sa zvyšujú v druhej polovici s väčšími pastorkami.
Táto vlastnosť zaisťuje optimálny zážitok na sedle a pomáha získať to najlepšie z výkonu na náročných cestách a v teréne.
Rozsah ponúkaných kaziet zodpovedá alebo prekračuje akékoľvek 2-prevodníkové systémy.
Odolný materiál a prepracovaný dizajn, bez váhového postihu.
S vhodnými podložkami a adaptérmi je kazeta kompatibilná s voľnobežkou N3W a všetkými 12-, 11- a 10-rýchlostnými voľnobežkami Campagnolo dostupnými dnes a aj v budúcnosti.
K dispozícii sú štyri možnosti rozsahu pre rôznu gravel špecializáciu: 9-36; 9-42; 10-44; 10-48.
Cestne pedále so snímačom výkonu na oboch pedáloch.
Využite výhody skutočných hodnôt merania na pravej aj ľavej nohe.
Jednoduchá inštalácia.
Pedále Favero Assioma DUO je možné namontovať a premontovať z jedného bicykla na druhý ako klasické pedále: za pár minút, bez špeciálneho náradia a bez asistencie mechanika.
IAV Cycling Dynamics.
Faver Assioma merače výkonu ponúkajú rozšírené merané hodnoty, ako je IAV Cycling Dynamics (IAV Power Phase a IAV Rider Position), ktoré spolu s klasickými údajmi o výkone, umožňujú podrobne analyzovať techniku ​​šliapania a ako pozícia cyklistu na bicykli ovplyvňuje jeho výkon.
IAV Power systém a gyroskop.
Na rozdiel od iných, merania Assioma berú do úvahy nepravidelné šliapanie (napr. šprinty, stúpania), alebo použitie oválnych prevodníkov pri výpočte výkonu, čím zaručujú presnosť ±1% v každej situácii. Assioma je schopná zistiť skutočnú okamžitú uhlovú rýchlosť šliapania.
Bluetooth a ANT+.
Power meter Assioma DUO je vybavený technológiou Bluetooth a ANT+ pre bezpečný prenos dát do cyklopočítačov a smartfónov so systémom Android a iOS.
Skutočné údaje o vyvážení pravá/ľavá.
Údaje poskytnuté spoločnosťou Assioma DUO sú založené na meraniach vykonaných oddelene na pravej a ľavej strane: to umožňuje presne sledovať nielen celkový výkon, ale aj vyváženie ľavá/pravá.
Stabilita merania.
Vďaka ATC (Automatic Temperature Compensation) potenciometer zaisťuje nielen presnosť, ale aj opakovateľnosť a konzistentnosť meraní v reálnych podmienkach používania pri akejkoľvek teplote medzi -10°C a 60°C.

Hmotnosť0,42 kg
Strany

Prava páka, Ľava páka

Návrat hore