Campagnolo
CampagnoloViac ako 80 rokov výnimočnej a precíznej práce, neustáleho vývoja, kvality a športových úspechov robia Campagnolo prvotriednou značkou uznávanou a cenenou na celom svete. Naša dlhá história výrazne pomohla vzniku a rozvoju modernej cyklistiky. Inovatívny duch sa stal neoddeliteľnou súčasťou DNA našej spoločnosti. Neustále úsilie o maximálny výkon a maximálnu kvalitu v kombinácii s vrodeným talianskym citom pre štýl a formu, prináša svetu Campagnolo s jeho produktmi vynikajúcimi vo všetkých aspektoch.
Vízia:
Byť lídrom, odlišovať sa, udávať smer, využívať najmodernejšie technológie k výrobe High-end komponentov pre všetkých cyklistických nadšencov a prinášať im potešenie.
Prirodzení novátori:
Od tridsiatych rokov, s prvým rýchloupínakom na kolesách, cez prvé prevody, prvé zapletené kolesá až po elektronické sady a nové generácie karbónových kolies. Vždy sme sa pozerali vpred, aby sme ponúkli niečo, čo je lepšie, lepšie fungujúce a najvyššej kvality. V priebehu rokov a po generáciách sa tento spôsob myslenia a tvorby stál prirodzeným otlačkom našej značky, našej spoločnosti a tých, ktorí s nami pracujú.

Super Record EPS


Super Record 12x2


Record 12x2


Chorus


Potenza


Centaur


Special components